kapasite

ST Grup Enerji buhar jeneratörlerimiz, 100 kg/sa ile 2000 kg/sa aralığında bir kapasiteye sahip, radyasyon tip, alev-duman borulu, sıvı veya gaz yakıtla çalışabilen buhar jeneratörleridir.

özellikleri

Boyutları sayesinde az alan kaplayan buhar jeneratörlerimiz; hızlı bir şekilde buhar üretimi gerçekleştirir. Jeneratörlerimizin kurulumu basit ve çabuk bir biçimde gerçekleştirilebilir. Kullanımı ve bakımı uzman personele ihtiyaç doğurmadan kolaylıkla sağlanabilir. Ayrıca ışıma ile ısı girdisi yüksek seviyelerde olduğundan kazan verimi oldukça yüksektir.

Armatür Listesi

Buhar jeneratörü - Brülör - Basınç Kontrol Armatürleri - Seviye Kontrol Armatürleri - Besi Pompası ve Armatürleri - Kondens Tankı ve Armatürleri - Su Yumuşatma Cihazı ve Su Filtresi - Kumanda Panosu ve Elektrik Tesisatı.

SERTİFİKASYON

ST Grup Enerji buhar jeneratörleri TS 377 EN 12953, TRD tasarım standartlarına göre imal edilmiş, tasarım ve materyalleri TS EN 10028, TS EN 10216 ve TS EN 217 materyal standartlarına uygun olarak oluşturulmuştur. ''CE'' sertifikası B+F modülü içerisinde 97/23/PED Basınçlı Kaplar Direktifi'ne göre, EN standartları kullanılarak yapılmıştır.

Fiyat Teklifi İste