st grup enerji - güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet

ST Grup Enerji üstün hizmet kalitesini müşterilerine süratle ulaştırmak için geçmişten bugüne uğraş vermektedir.

ST Grup Enerji temellerini İzmir’de atmıştır. ST Grup kurulduğu günden bu yana kalite ve güvene verdiği önem, müşterileriyle kurduğu sıcak ilişki vasıtasıyla buhar ve basınçlı kazan sektöründe marka değerine sahip bir firma pozisyonuna yükselmiştir. Şirketimiz katı, sıvı ve gaz yakıtlı Sıcak Su Kazanı, Buhar Kazanı, Kızgın Yağ Kazanı, Baca, Baca Gazı Filtresi diğer ısıtıcı ve basınç cihazlarının tasarımı, üretimi ve satışını yapmakta, ürün çeşitliliği, satış sonrası hizmetler ve kapasitesi günden güne kendini geliştirmektedir.

NEDEN BİZ ?

Sıradan hizmet kalitesinin ötesini hedefliyoruz

ST Grup Enerji olarak Ar-Ge faaliyetlerimizle teknoloji çağının gerekliliklerine uyum sağlıyor, ürünlerimizde, üretim hızımız ve kalitemizde kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Fosil yakıt enerjisini çevre dostu sistemlerle ısı enerjisine dönüştürebilen firmamız, uzman mühendisleriyle rakiplerinden ayrı bir konuma sahiptir.

YÜKSEK STANDARTLAR

Müşterilerimize üstün standarlarda hizmet sunuyoruz

İNOVASYON

AR-GE çalışmalarıyla kendimizi durmaksızın geliştiriyoruz

TASARIM

Tasarımın üretimin önemli bir parçası olduğu bilinciyle hareket ediyoruz

ÜRETİM

Geniş bir ürün yelpazesini daha da genişletmek adına çalışıyoruz

MÜHENDİSLİK

Uzman ekip arkadaşlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için daima hazırlar

BÜTÜNLÜK

Müşterilerimiz, ekip arkadaşlarımız; üretim ve hizmet sürecimizle bir bütünlük sunuyoruz

ST Grup olarak vizyonumuz, tüm çalışanlarımızla birlikte müşterilerimize en teknolojik çözümleri sunarak aynı zamanda kendimizi de geliştirerek yeni teknolojik çözümlerle müşterilerimizi rekabet koşullarında yalnız bırakmayarak onlarla beraber büyümektir. Her zaman daha iyiyi yapmayı kendine hedef alan şirketimiz ciddiyetinden ve kalitesinden ödün vermeyerek piyasada her zaman ilklere imza atmayı hedeflemektedir.
Vizyonumuz
ST Grup Enerji
ST Grup olarak, mühendislik bilimini kendimize kılavuz edinerek, mühendisliğin insanoğluna sunduğu; kolaylık, uygulanabilirlik, ergonomi ve ekonomikliği müşterilerimizin lehine adapte eden bir tercüman olmaktır.
Misyonumuz
ST Grup Enerji